Hidrofilik Antibakteriyel Sonda

Kullanıma Hazır Homecath Antibakteriyel Sonda

Temiz Aralıklı Kateterizasyon uygulaması, nörojen mesaneli ve işeme disfonksiyonlu hastaların uzun dönem sonda kullanımında yaşam kalitesini yükseltmiştir.

TAK tekniği hidrofilik sondaların kullanılmasıyla üretra irritasyonunu da engellemektedir. Homecath Kullanıma Hazır Hidrofilik sonda Dehp free PVC medikal tüp yüzeyinin Povinilprolidon kaplanmasıyla çok daha sağlıklı kaygan özelliği ile anında kullanıma hazır hidrofilik sondadır.

Hasta sağılığı ve konforu hedeflenen Homecath kullanıma hazır hidrofilik sonda ambalaj ve paketlemesiylede benzer ürünlerden kulvarında öncü olmuştur.

Alümünyum folyo ambalajının içindeki steril su haznesinde bulunan sonda kullanıcının ambalajı açtığı an kullanıma hazırdır. Homecath Kullanıma Hazır Hidrofilik Sonda Dehp Free PVC Medikal tüp’ten üretilmiştir.

  • Ambalaj açılır açılmaz kullanıma hazırdır
  • Ortam koşulları ne olursa olsun kullanıcıya hijyenik kullanım sağlar
  • Yüksek osmolite
  • Kullanımı en kolay hidrofilik sonda
  • Kullanım sırasında üretra irritasyonu yapmaz
Ürün Kataloğu

HOMECATH HİDROFİLİK SONDA

Hidrofilik Üriner Kateter, yüzeyinin çapraz bağlı PVP (Polivinilpirolidon) ile kaplandığı PVC (Polivinil klorür)’den yapılmış bir kullanımlık kateterdir. Ftalat ve lateks içermez.

Yüzeyde bulunan hidrofilik kaplama su ile temas ettiğinde yüzeyinde suyu tutarak kayganlık sağlar. Bu doğal kayganlık kateterin uygulanmasını kolaylaştırır.

HOMECATH SU SOKETLİ HİDROFİLİK SONDA

Homecath Hidrofilik Kateter biyouyumludur. Kateterin gövdesi medikal PVC’ dir ve PVP ile kaplanmıştır. Pürüzsüzlük kateter ve üretral mukoza arasındaki sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır ve uzun vadeli hasar riskini en aza indirir.